Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni...

Milyen telefont érdemes venni 2017 ben? (többi lent)

Figyelt kérdés

Körülbelül 100.000 ezer alatt, körul gondolkodok.

Milyen telefont ajánlanátok ??

Szempontom hogy ujjlenyomatolvasós legyen és ne legyen túl nagy,max 5,5 inches !

Én a Huawei p9 en, a p9 lite 2017 en ésa honor 8 on gondolkoztam. Esetleg melyik lenne a legjobb, ha más javaslatotok vann az nagyon érdekelne!! Előre is köszi


2017. ápr. 21. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Honor 8-at javaslom.

Én is azt néztem ki magamnak.

2017. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hat nem tudom, nekem nem volt huawei telom, de az ismerőseim azt mondjak, hogy nem túl jo. foleg ezek a p szeriák. A Samsung Galaxy S6edge-t tudom neked ajánlani, nekem is az vsn. ujjonnan lehet h kicsit tobb mint egy 100as, dr megeri meg azt a plusz 30 ezret kb. Igaz en meg 190ert vettem, kb 5 honapja. Viszont!! Használtan talalsz a neten jókat, mar 60-80ezerert! 100ert mar patika allapotot veszel!
2017. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
En még a samsung galaxy s7 en és s7 edgen gondolkoztam az s6 ot azert nem nagyon akarom mert mar régi az androidja vagy rosszul tudom?
2017. ápr. 21. 20:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Huawei nem rossz, de az S7-tel jobban járnál.
2017. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Rosszul tudod az s6 most kapta meg a vadi új androidot.

Amit érdemes megvenni szerintem:

-samsung galaxy s6

-honor 8

-nexus 6

-samsung galaxy note 4

-lg g4

2017. ápr. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szoftver az folyamatosan frissül. Jön ki minig a frissités, amit telepitesz kb 20 perc alatt. Igen, az is jo, de nem tudom h veszel-e 100ezerert.
2017. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Huawei p széria fel hype-olt,pedig a külső eszközök kezelésével (föként az SD kártyára gondolok) vannak gondjai.A Samsung meg az aksiairól ergo a tartósságáról nem túl jó.Akkor inkább egy Samsung Galaxy J7 (2016)-ot vagy egy Asus Zenfone 3 Max-ot ajánlok.De egy Xiaomi Redmi A4-se rossz.De ilyen noname dolgokat (Pl:LeEco,Oukitel,QCONG METAL,meg társai semmi kép sem.)
2017. ápr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 verotim válasza:
Nekem speciel pont QCONG Metal van, 27 ezerért vettem, és imádom! Másfél éve megvan, és hibátlanul működik, a 3 GB belső tárhelynek köszönhetően nem lassul le. Egyik legjobb döntésem volt.
2018. jan. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!