Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes 2017 január avagy...

Érdemes 2017 január avagy februárjában még megvenni a sony xperia z5 telefont vagy már réginek számít? Esetleg vélemény a telefonról?

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Z3+ közel másfél éves, Z5 egy éves telefon, szinte

ugyanaz a hardware.

Normális telefon, kérdés, hogy mire akarod használni,

és mennyire fogod finomhangolni.

Nagyon jó eredményeket lehet vele elérni, ha céltudatosan

állítod be.


Van Z5-öm is (bár a dupla simes), nekem bevált.

2016. okt. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát már most nem éri megvenni, mert az árá kicsit magas ahoz képest mit tud, és így a konkurencia jobbat tud nyújtani.


A frissen megjelent ZX is vagy fél évvel levan maradva a többi gyártó csúcskészülékeihez képest.

2016. okt. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Sony markanevet felejtsd el. Semmivel nem nyújt többet a konkurenciánál, és sokkal drágább.
2016. okt. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az iphone sem nyújt többet mint a többi márka,de mégis veszik mert divat... Szerintem megéri megvenni jó lesz még 2 évig simán.
2016. okt. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem az iphonera gondoltam. Androidon belul is van jobb ar ertek aranyu telefon pl: Huawei p9, p9 lite, Xiaomibol is van sok, Huawei Mate S, Honor 7 es a Samsung galaxy s7 is. A Sony valahogy nagyon elszallt az arazassal, pedig nem tud tobbet mutatni mas gyartonal. Az ujjlenyomatolvasoja pl nagyon gyatra. Csak akkor old fel, ha mm pontossagra ugyanugy teszed ra az ujjad, mint akkor, amikor eloszor beolvastattad.
2016. okt. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálam mindig felismeri, kivétel, ha pl ázott/nedved kézzel próbálom meg feloldani, és nem csak

abból a szögből, ahogy beadtam neki.


Lehet újabb hardware, de semmivel sem jobb, legalábbis

Sony azért próbálja optimalizálni a rendszert kisebb-

nagyobb sikerrel, de talán azt mondható, hogy stabil.

Persze az alap rendszer, ez mindaddig él, míg minden-

féle appot nem telepítenek rá.


Design nekem jobban tetszik, lehet csak megszokásból,

mint a többi gyártóé, és még nem döglött be Sony nálam :)

Mielőtt rátértem a Z szériára, iPhone-t használtam, de

beleuntam. Csinált pár érdekes dolgot, és a zárt rendszer

miatt esély sem volt javítani, ezért megváltam tőle.

Nekem bejött, hogy másnak bejön-e, az már egyéni kérdés :)

2016. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5# huawei is kezd elszállni az árazással ahhoz képest,hogy a többiekhez képest eléggé le vannak maradva .
2016. okt. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!