Ez jó telefon?

Figyelt kérdés
Az Allview V2 Viper S jó teló?

2017. ápr. 21. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Még is mire jó? Neked mire kell? Ki és mi vagy? Ha meg csak általánosságban nézzük akkor meg átlagos/semmi extra. Tessék itt egy cikk ami kivesézi.

[link]

2017. ápr. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha 80E Ft alatt akarsz egy jó okostelefont, akkor többek között ott van a Vernne Mars:

[link]

2017. ápr. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

Vernee telefonokat ne vegyél, ha nem akarsz pórul járni. Szoftveressen egy rakás fos, annyi hiba van benne, hogy hú... Minden nap 2x újra kell indítani, de akkor is csak valamennyi ideig jó.


Hívás élőt mindig újra kell indítani, különben lerakja magától a hívást, van amikor zenénél elmegy a hang és gyorsan pörög a zenéken. Az autómata fókusz egyenlő a nullával, de az még semmi, a manuális is fos, a kamera szar...

A képernyő néha nem érzékel, stb.

2017. ápr. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az Allview-el megszívtam. Sokszor leállnak az alkalmazások/nem válaszolnak; sokszor lefagy, nem reagál semmire, így újra kell indítsam; ha pl játék közben hívnak a telefonom egyből lefagy. És ami még elég negatívon érintett (nem tudom a tiéden így van-e, de Allview X2 Soul Lite-on így van), nem lehet más betűstílust telepíteni rá.
2017. ápr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!