Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » TWRP fent, de Resurrection...

TWRP fent, de Resurrection remix-et hogy kell feltenni?

Figyelt kérdés

rom a gyökérmappában, nevezzem át update.zip-nek és a TWRP menüből valahonnan kell telepíteni?


Vagy SPTools-szal telepítsem?

MTK chipsetes tel.



2017. ápr. 23. 04:03
 1/3 Alex Fly ***** válasza:

Ha a ROM .zip állományban van, akkor a TWRP-ben a szokásos wipe-ok után a telepítésre mész, betallózod a fájlt és elhúzod a slidert. Utána ugyanezt megcsinálod a megfelelő gapps csomaggal is. Ha mindkettővel végzett, restart.

De ahonnan letöltötted, általában le van írva a telepítés menete is.

Ja és mielőtt bárminek nekiállnál, a biztonság kedvéért a jelenlegi állapotról készíts egy nandroid backupot...

2017. ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs rajta elég hely és nincs sd slotja.


A gapps gondolom google apps-t takar, ez telefonspecifikus?


Vagy akármilyen gapps jó?


nandroid backupot hogy lehetne külső helyre menteni?


mármint pc-re kábelen.

A twrp backup-pal úgy tudtam menteni hogy egyszer csináltam egy system mentést külön meg egy minden más mentést külön mert egyben nem lett volna hely a telón.


Vajon ha a user mappát ha nem wipe-olom akkor felteszi gond nélkül?

2017. ápr. 25. 07:19
 3/3 Alex Fly ***** válasza:

Ha a telefon OTG-képes, akkor egy pendrive megoldja a gondodat. Én is azzal csinálom.

A gapps rendszerfüggő, az Androidnak megfelelő csomagot kell feltenned, nem a készülék határozza meg.

Ha a ROMolás verzióváltással jár, akkor mindenképpen ajánlott a clean flash. Ha nem, akkor mehet dirty flash, de akkor is ajánlott a wipe. Sok gondot elkerülhetsz vele...

Amennyiben nincs elég helyed és OTG-t sem kezel, akkor nincs más hátra: helyet kell felszabadítani. Ments le mindent, ami kell és törölj...

2017. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!