Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom nem csatlakozik a...

A telefonom nem csatlakozik a hálozathoz. Mért? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Reggel kikapcsoltam a telefonom és vissza. A bekapcsolás után nem csatlakozik a hálozathoz azt írja, hogy nincs szolgáltatás. Mikor hívást kezdeményezek azt írja hogy kapcsoljam ki a repülőgépes üzemmódot, pedig ki van kapcsolva. Próbáltam a SIM kártyát ki\be és úgy újraindítani, de ugyan ez. Külömben már volt így és akkor kb. az 5.újraindítás után javult meg és volt térerőm, de most már 20. újraindítás után is semmi. A SIM kártyám jó, mért próbáltam más telefonba és megy, ha meg mást rakok az én telefonomba ugyan úgy nincs szolgáltatás és ha hívást kezdeményezek akkor azt írja ki, hogy a telefon nem csatlakozik a mobilhálózathoz. Csináltam Hard Resetet, de semmi. Mit tudok még csinálni? Szervízbe meg egy hétig nem tudom vinni mert vidéken vagyok és nagy szükségem lenne arra, hogy tudjak telefonálni. A telefon egy Sony Xperia T2 Ultra. A segítséget előre is köszönöm.

2017. ápr. 24. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Most mi távolról mit mondjunk? Használj másikat addig
2017. ápr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A telefon kikapcsolás, v hard reset után pin kódot kér. A tied kért pin-t? Nem lehet, hogy alacsony az akku szintje, és nem bír rendesen betöltődni?
2017. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A SIM kártyámon nincs pin. Soha nem is volt. A telefont mikor reggel újraindítottam azelőtt húztam ki a töltőből 100%-on.
2017. ápr. 24. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!