Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki tud jó telefonokat 200...

Valaki tud jó telefonokat 200 euró körül?

Figyelt kérdés
Szeretnék új telefont vásárolni. Arra gondoltam, h olyasmi telefont szeretnek ami "no-name" de nagyon adja. Mert ugye iPhone és Samsung telefonoknál sokszor csak a névért kell fizetni 200 eurót. Találtam ilyen telefont, h Xiaomi Redmi Note 4x. A telefon magában nagyon adja: 5,5 inch, 4gb ram, 4100Mah aksi, es 13MP kamera(kicsit több mint 200 euró). És az lenne vele a kérdezni valóm, hogy egy ilyen telót megérie venni?

2017. ápr. 24. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megéri a Xiaomi. Egyik kollégám vett, nagyon meg van vele elégedve.
2017. ápr. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Itt vannak, most jelentek meg. Ilyen mind a kettő van a családba, az ezelőtti kiadás. Tökéletes.

2017. ápr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Xiaomi?


Végülis teljesen jó.


Mondjuk egy Samsung vagy Iphone jobb szerintem és nem csak a "nevet" fizeted meg.


De ha ilyet szeretnél szerintem nyugodtan.


Nekem pl. Sok iphone-om volt, de nem is teszek félre már annyit telefonra, vettem egy Lenovo-t.


Samsung és Iphone-on kívül van egy rakat ami tökéletes telefon.


Samsung egyébként mint márka most lett jó drága, akár teéefon akár mondjuk egy Samsung TV-ről van szó. De jó is egyébként.

2017. ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3: Valóban nem csak a nevet, hanem a szoftvert is (ami az esetek 99%-ban nem ér többet, mint a noname márkájú készülékekre telepített alap Android rendszer).


Hardveres különbség nincs, mind ugyanott készül, csak az összeszerelést végzik más helyeken. Egyébként az már nagyon látható, hogy a Xiaomi az "új" Lenovo (bár, a Huawei-re talán még jobban hasonlít). Ha visszatekintünk jó pár évet, mikor még a Lenovo is gyerekcipőben járt, szintén "kínai" márkaként kezdte meg a telefonok forgalmazását, kimondottan jó árakon. Sokan ugyanúgy kétkedve fogadták, mint most is a legtöbb Xiaomi és ahhoz hasonló márkát, ma meg már tudják az emberek hogy minőségi termékeket gyártanak, ezért is kérhetnek egy-egy készülékért magasabb árat.

2017. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én még ehhez annyit tennék hozzá a sorrend változik, pl. egy Samsung feljött annnyira hogy szerintem megelőzte a Sony-t mobiltelfonokban.


Sőt a Sony nagyon visszaesett szerintem.


Mi a baj a Lenovo-val?


Szerintem komoly márka.

2017. ápr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Jó telefon. Nem is noname. (Csak pl. Magyarországon nem ismert) A minősége legalább olyan jó mint egy Samsungnak ugyan ebben az árban.
2017. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
És noname telefonokat nem szabad venni. Csak a baj van velük minden téren. (Előző voltam)
2017. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Noname márkákról: Navon mizu. Most vertünk szét egyet baltával. Pedig az volt a terv, hogy lementjük az adatokat, és a készüléket bevisszük valami használt telefon átvevő helyre.

Nem, nem hirtelen felindulásból tettük. Bár volt az a pillanat is.

Egy idő után bátyámmal egymásra néztünk, ő bólintott, levittük a fészerbe, és ő felaprította. Szóval jól gondold meg, milyet veszel.

2017. ápr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!