Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri Samsung S6...

Szerintetek megéri Samsung S6 Galaxy Active telefont venni sima Samsung S6 Galaxy helyett?

Figyelt kérdés
A kettő között kb 10.000 ft árelőny van, természetesen a normál Samsung S6 Galaxy javára. A belsejük azonos (RAM, tárhely, processzor stb.), ugyanakkor előbbi IP67 por csepp és ütésálló telefon. Nyilván csodát ettől sem szabad várni, de a leejtést, vagy vízbeejtést talán jobban viseli. Ha egyszer leesik, és akármilyen alkatrészt cserélni kell, már megtérül az árkülönbözet.

2017. ápr. 24. 19:37
 1/3 anonim válasza:
76%

Valószínűleg megéri, tekintsd úgy, mint ha a sima s6-ra vettél volna egy drága tokot, ami mellesleg nem is biztos, hogy cseppálló. Egyébként a por, csepp és ütésálló kivitel masszívabb házzal is rendelkezik, valószínűleg a fogásán is érződik, van egy feelingje.

Egyszóval: megéri :D

2017. ápr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megéri egy Ferrari ajtaját átfúrni és lelakatolni? Meg, mert picivel nehezebben lopják el. De hogy néz már ki?


Mikor kell a vízben használnod a telefonod? Csak mert nekem még nem volt rá példa, hogy kellett volna. Az S6 máig az egyik leg elegánsabb telefon (vékony, prémium anyaghasználat, nagyon jól eltalált szinek), ami az Activeről már nem mondható el. szerintem inkább lenne érdemes sima S6-ot venni egy Samsung Led View Coverrel, vagy valami más ízléses tokkal, mint Activet. Ha vadász vagy vagy autószerelő, akkor nem szóltam semmit, akkor kell az extta strapabíróság (amúgy a sima S6 is elég jól bírja a gyűrődést). De átlag felhasználóknak felesleges.

2017. ápr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nyilván nem víz alatti használatról van szó, csak ha vízbe esik, ne menjen tönkre. A külcsíny izlés kérdése, lehet szép a másik telefon is.


Köszönöm a válaszokat!

2017. ápr. 25. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!