Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 19 évesen tudok előfizetési...

19 évesen tudok előfizetési szerződést kötni a Telenornál?

Figyelt kérdés

A mostani szerződés és így a telefonom is apu nevén van mert kiskorú voltam amikor vettük. Az lenne a kérdésem, hogy majd ha nyáron szeretnék új telefont akkor én tudok-e kötni szerződést mert olyanokat hallottam, hogy kell hozzá minimum 1 év bejelentett munkaviszony, meg ugye a fizetésemről papír stb. Tényleg szükségesek vagy elég ha már nagykorú vagyok?

Előre is köszönöm.



2017. ápr. 25. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Hülyeség.

Nagykorú bármikor köthet előfizetést. Csak győzzed fizetni.

2017. ápr. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

. Igénybevételi díjat utólag fizető (számlás) előfizetői csomag vásárlása esetén


A szükséges eredeti dokumentumok:


Kedvezményes készülék vásárlása nélkül:


Az alábbiak közül egy fényképes dokumentum bemutatása szükséges: a szerződéskötő érvényes régi típusú személyi igazolványa, vagy régi típusú személyi igazolvány és lakcímigazoló kártya, vagy új típusú személyi igazolvány (kártya) és lakcímigazoló kártya, vagy Magyarországon kiállított új típusú vezetői engedély (kártya) és lakcímigazoló kártya, vagy útlevél és lakcímigazoló kártya.


Kedvezményes készülék vásárlása esetén:


Szolgáltató minden esetben jogosult az ÁSZF 2.1. pontjában meghatározott szerződéskötési előleg és/vagy forgalmi előleg kiterhelésére.


Az alábbiak közül két fényképes dokumentum bemutatása szükséges: a szerződéskötő érvényes régi típusú személyi igazolványa, vagy régi típusú személyi igazolvány és lakcímigazoló kártya, vagy új típusú személyi igazolvány (kártya) és lakcímigazoló kártya, vagy Magyarországon kiállított új típusú vezetői engedély (kártya) és lakcímigazoló kártya, vagy régi típusú gépjárművezetői engedély, vagy útlevél és lakcímigazoló kártya.


Amennyiben az első bekezdésben felsorolt dokumentumok közül csak egy fényképes személyazonosító okmányt (valamint lakcímkártyát) mutat fel, akkor a szerződéskötő (Előfizető) nevére szóló adóigazolvány bemutatásával van lehetősége a vásárlásra az értékesítési pontokon.

2017. ápr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezt mondta neked az hazudott. Simán vehetsz csak gondold át tudod e fizetni. Ennyi.
2017. ápr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jól bele gondolsz nem a szolgáltató felé kellene az 1 éves munka viszonyt igazolni , hanem saját magadnak.

Ha nincs munkád ne vegyél telefont, főleg meg előfizetésest. Ha nagyon kell akkor egy feltöltőkártyás és kész.

2017. ápr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!