Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Telenor híres arról, hogy...

A Telenor híres arról, hogy kedvezőtlenül módosítja egyoldalúan a szerződést?

Figyelt kérdés

Számhordozással mennék a Telenorhoz, de van aki lebeszél, azt mondja, hogy ott gyakran van, hogy egyszerűen áttesznek egy drágább tarifa csomagba, vagy elvesznek perceket, netet.

Volt valakinek ilyen tapasztalata az évek alatt?


Azt is hallottam, hogy most sok ügyfelet ”vesznek" fel a 19Ft-os percdíjjal, az után meg ki vezetik a myminute díjcsomagot és drágább percdíjjal beszélhet mi denki.


2017. márc. 29. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Május elején lesz tarifaváltás mindegyiknél.


Én Tmobiletól mentem át Vodához mert sokkal sokkal jobb csomagot ajánlottak, Tmobile meg szrt rá, hogy 5 éve náluk voltunk, készülékeket vettünk, időben fizettünk mindent nem keveset.


Telenorhoz most ment át egy barátnőm, számhordozással, elrontották az egészet és hetekig nem volt se mobilnet, se az eredeti száma. Nekem nem szimpi az egész cég.

2017. márc. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Telekomtól mentem át Vodához én is. :)

Egyedül az miatt gondolkozok csak, hogy van 9ft/perc a telenornál feltöltő kártyásoknak is. Most is 19Ft a percdíjam a Vodánál, az nem olcsóbb a Telenornál se.

De, én se sok jót hallottam a cégről, főleg ha hűségidőt írsz alá.

2017. márc. 29. 17:40
 3/5 A kérdező kommentje:
Pontosan milyen tarifaváltásra gondolsz? Mindegyik mobilszolgáltatónál?
2017. márc. 29. 18:12
 4/5 Trevor. ***** válasza:
Én kártyás Telenoros vagyok, nem tapasztaltam semmi olyat, hogy valahova áttettek volna, ugyanolyan drága minden így is. A 19Ft-os díjcsomagról olvastam én is, gondolkoztam azon hogy átmegyek (most valami Praktikum+NET csomagom van), de nem tudom a 19Ft-osnál hogy van a mobilnet (pl. feltöltés mellé kapok-e netet stb.), így inkább hagytam. A szerződést meg ember legyen a talpán, aki elolvassa az egészet.
2017. ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó. Talán ezért kellene felhívni a szolgáltatót, és akkor elmondanák mit tartalmaz. Egyébként a Myminute (19 forintos percdíj) nem tartalmaz egyenlegfeltöltés után ingyenes adatkeretet ha netezni akarsz, venni kell mellé, de a feltöltés után járó amúgy is olyan kevés hogy kilehet vele törölni.


Egyik szolgáltató sem fog csak úgy egyszerűen áttenni drágább tarifacsomagba. Másrészt valóban 19 forintos percdíjjal felszedi most az ügyfeleket a telenor, de a kivezetés arra vonatkozik hogy utána már nem lehet 19 forintos percdíjra váltani, nem pedig hogy megveszed a kártyád aztán nyáron azt mondják csókolom mostantól 19 helyett 40 forint.

2017. ápr. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!