Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A play áruház le állt. Mit...

A play áruház le állt. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
tegnap futtatott egy frissítést az androidom és amikor ujra indult a telefon szépen be töltött mindent gyors is viszont 10 másodpercenként felugrik egy ablak hogy a play áruház le állt a beállításokban töröltem a gyorsító tárat és az adatot és újra indítottam a telefont de ugyanúgy ki írja nyomtam a kényszeeített leállításra is de az sm sikerült ugyanezt megcsináltam a google play szolgáltatásokkal de ez sem javított le tiltottam a play áruházat akkor már nem írta ki de viszont szügségem lenne rá, mit tegyek a telefonomat nem akarom egyenlőre vissza állítani gyárira mert vannak szügséges alkalmazások amiket rendszeresen használok mit tegyek? telefonom Alcatel pixi 4 kb 5 hónapja vettem 1GB ram, quad core

2017. ápr. 25. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
A play áruház akkor szokott leállni, ha nincs rendben a telefon ID-je.
2017. ápr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Ellenőrizd a teló ID jét.
2017. ápr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És hogy ellenőrizzem? mit kell csinálni ahoz hogy rendben legyen? customromot meg ilyeneket nem szeretnék nem értek ahoz és nem hiszem hogy erre a telefonra van
2017. ápr. 25. 14:38
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
A telefon ID je a valós!!! ( első) tulajdonosa által adott e-mail cím, jelszó kettős. Ha te vagy az, akkor tudnod kell, mit adtál neki. Ezt nem lehet megumbuldálni, sem megkerülni.
2017. ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jó az megvan megneztem es eddig is az volt mégse jo mind 1 dobok egy gyári beállítások vissza azt csuma :D
2017. ápr. 25. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!