Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi olyan különleges a Xiaomiban?

Mi olyan különleges a Xiaomiban?

Figyelt kérdés

Sokan nagyon dicsérik a Xiaomi márkájú telefonokat, sőt kiemelik őket a többi androidos telefon közül.

Miért van ez?



2017. ápr. 25. 21:43
 1/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
96%
Mert egész minőségi, jól összerakott, Európai piacon is használható telefonokat csinálnak, fele annyiért mint a "nagy" márkák képviselői.
2017. ápr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
Mert sok zsét kaptak a reklámozásért, azért. Kínait nem veszünk.
2017. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2...

Kérdező:

Mert a viszonteladók olcsón hozzák ide, illetve minőségileg is teljesen rendben van.

Mondj 37K-ért jobb telefont mint a Redmi 4A, nem tudsz mert nincs jobb és a legtöbb telefonjuk esetén is hasonló a helyzet.Aki egy kicsit jártasabb a témában és olcsó telefon kell neki biztosan Xiaomi-t, LeEco-t vagy Meizu-t vesz.

2017. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Hát nem tudom nekem az van, és tényleg egész jól működik. Nem volt vele problémám, hogy lefagyott, nem nyitott meg alkalmazást, simán visz minden oldalt, és nagyon sok kényelmes beállítás is van rajta. Tényleg strapabíró, és nem karcolódott még meg, pedig sokszor leejtettem meg minden... Szerintem csak azért emelik ki, mert bár nem mindenben ez a legjobb, de ott van mindenben az élkategóriában. Az hogy meg kínai, az kit érdekel, mostmár a kínaiak is rájöttek arra, hogy nem lesz jó ha minden olcsó és rossz minőségű, és mostmár vannak jó termékeik is.
2017. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 meszike91 ***** válasza:
100%
Olcsó és mégis olyan megbízható, mint az ismertebb márkák.
2017. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Végülis biztos csak véletlenül lett a harmadik legnagyobb mobilgyártó. Olyanokat leszorítva a trónról, mint a Huawei, LG, Sony. Később egy felvásárlást követően amikor összevontak két nagyobb gyártót Moto meg még valami, akkor sikerült leszorítani a trónról.

Szóval azért, mert valaki sík a mobilpiachoz, lásd 2-es, meg attól, hogy a sok elvakult nem lát tovább, mint a saját kis dobozkája, attól még van élet máshol is és gyártanak baromi jó telefonokat, sokkal jobbakat, mint amik agyon vannak reklámozva.


Van egy mondás: A jó bornak nem kell cégér. Ennyi! :)

2017. ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Trevor. ***** válasza:
100%

Nincs semmi különleges. Olcsón adnak jó telefonokat. Egyszerűen olyan az üzleti modelljük (a kezdetekben főleg így volt), hogy nem költenek reklámokra, nem nyitnak offline boltot, hanem az internetet, azon belül is a fórumokat és különböző közösségi oldalakat használták/használják reklámozásra. Mára ez azért változott, de nem teljesen. Ezáltal rengeteg költséget meg lehet takarítani. Másik dolog, ami jellemző a Xiaomira, hogy mindenen spórolnak és így Samsung/Apple árazásához képest féláron tudnak hasonló felszereltségű mobilt árulni.

Ha jobban érdekel a dolog: https://www.youtube.com/watch?v=yUd7-0RO1bw


Nekem is Xiaomi telefonom van és meg vagyok vele elégedve. Nem hibátlan, de mindennapi felhasználásra tökéletes. Leszámítva néhány kínai b brandet (pl. Vernee), gyakorlatilag az árkategóriájában ver mindent, legalábbis az itthoni kínálatot figyelembe véve.

2017. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert jó telefonok,amik ugyan azt tudják mint más márkák telefonjai de az ára nem drasztikusan sok
2017. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pl.:A Xiaomi Mi6-ban ugyanaz a processzor van mint a Htc U11-ben de szinte fele áron
2017. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!