Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem találja a bluetooth...

Miért nem találja a bluetooth fülhallgatót?

Figyelt kérdés
Szóval egy JBL yurbuds bluetoothos fülhallgatóról lenne szó és egy Samsung J5 telefonról. Összevoltak párosítva kiválóan működtek és miután túl sok bluetoothos eszközre rácsatlakoztam a listán levő összes eszközt töröltem a listáról és azóta nem találja a fülhallgatót sem. Hogy tudnám esetleg feloldani vagy valami olyasmi? Illetve van még egy bluetoothos fülhallgató amit szintén nem talál, pedig vele még nem lépett kapcsolatba. Viszont vagy még egy ismerősömé akiével már volt páristva, kitöröltem és ennek ellenére megtalálja és csatlakozni tud. Mi lehet a probléma?

#fólhallgató
2017. ápr. 26. 00:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert szar
2017. ápr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit vársz a Samsungtól, a kinai telefonokkal nincs ilyen probléma.
2017. ápr. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbald meg Beállítások-Alkalmazások-(jobbra fent 3pötty)-Rendszer alkalmazások-Bluerooth megosztás-Tárolás- adatok törlése
2017. ápr. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nincs ilyen 3pont.

Gyári beállitásokat csináltam már legalább 4x és semmi. Viszont az új bluetooth eszközöket minde felismeri.

2017. ápr. 26. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!