Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-osok! Ti hogy hallgatto...

IPhone-osok! Ti hogy hallgattok zenét a telefonotokon?

Figyelt kérdés
Egy évig Spotify Premiummal hallgattam zenét, ami januárban lejárt, meg akartam újítani, de nem akarja azota sem elfogadni a kártyámat. Ugyanígy jártam az Apple Music-kel is. A bankban azt mondták, hogy belföldi kártyával mar egyaltalan nem lehet a Spotify-nál vásárolni. Akkor megis hogy tudok zenét hallgatni? Előre is koszonom a válaszokat!

2017. ápr. 26. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Apple Music.

A kartyat meg megoldod valahogy, maskepp nem megy.

2017. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Youtubról letöltöd a zenét mp3-ban és itunes-szal rámásolod a Szifonra.
2017. ápr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat, megy a zöld kéz! Kedves második, el tudnád ezt magyarázni picit részletesebben is?
2017. ápr. 26. 16:50
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem akarok szurkálódni, de azt szajkózza mindenki, hogy az IOS a legjobb op rendszer, minden olyan egyszerű rajta, stb... és a kérdező ZENÉT HALLGATNI nem tud róla? Pedig annak igazán nem kéne bonyolult műveletnek lennie. Androidon legalábbis semmiképp O.o
2017. ápr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mar en is nagyon megbántam ezt az egesz "ajfonosdit". Egyszeruen hónapok ota nem tudok zenét hallgatni, mert nem fogadja el a kartyamat egyik ilyen fizetős, megbízhatóbb program sem.
2017. ápr. 26. 18:31
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

Na menjetek már... azért mert hülyék vagyok nem kell szidni az iphone-t van sok hátránya/baja, de mert valaki nem tud rá tenni zenét az nem a hibája...


Nem tudod feltenni a rohadt mp3 zenét rá? csak Spotify meg Apple Music mi? Tudod, hogy a 2005 évekbe úgy volt zene a telefonodon ha rámásoltad? vagy fizettél tv/újságban hirdetett zenékért..


https://www.youtube.com/watch?v=tmHE6m1-UTU

Tessék nem kell hozzá diploma

2017. ápr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Pontosan arról a tipikus esetről van szó, amikor a felhasználó hülye (már bocsánat) a telefonhoz. Ha rájönni nem sikerül, hogyan is kell, legalább az internetet használhatnád, nem csak hónapok után ;)
2017. ápr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ha offline szeretnel zenet hallgatni akkor vagy itunes fel a gepre es szinkonizalas a telefonnal (ez nekem kilove mert nem tudom felrakni a gepre) vagy a jooreg youtube vagy mas oldalakrol valo letoltes. Ezt a safari persze nem engedi meg de a document 5 (appstore) nevu fajlkezelo alkalmazas beepitett bongeszoje tamogatja az ilyesmit. Letoltod es offline hallgathatod is. Annyi van hogy ezt csak onnan az alkalmazasbol tudod hallgatni,a zenei konyvtaradban nem lesz benne. Remelem ezzel tudtam segiteni kicsit
2017. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2017. ápr. 27. 19:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Valamit félreérthettél a bankodnál, mert nem igaz, hogy "belföldi" kártyával nem lehet előfizetni. Én azzal használom ezer éve. Betéti vagy hitelkártya működik itthonról (MasterCard és Visa), valamint PayPal-on is fizethetsz.
2017. ápr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!