Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri egy iPhone 6st venni?

Megéri egy iPhone 6st venni?

Figyelt kérdés
Írj kérlek véleményt, tapasztalatot (ha van) róla. (Nem 6, nem 6/6s plus, hanem iPhone 6s) Köszi előre is.:)

2017. ápr. 26. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, szerintem nagyon megéri.


Valakinek írtam legutóbb hogy vegyen ha van rá keret, erre írta valaki hogy hülye vagy, 3 éves telefon, stb.


Tiszta baromság, nagyon jó kis telefon, csak az a baj még mindig 200.000 körül van és az csak a 16-os.


De nagyon jó telefon bárki bármit mond, hogy nem igazi Iphone mert már akkor meghalt Steve Jobs, stb, ökörségek.


Ha van rá keret szerintem kifejezetten érdemes, Ios-t még lehet rajta frissíteni vagy 5 évig, nagyon jó telefon.

2017. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ér meg egy telefon sem 200 ezret. De amúgy jó telefon.
2017. ápr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Trevor. ***** válasza:
Jó telefon, de túlárazott.
2017. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp iPhone-t akarsz, akkor megéri.
2017. ápr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Media Marktba láttam 170-180-ért.

Köszönöm mindenkinek! :)

2017. ápr. 27. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!