Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Vodafon Smartphone...

Van egy Vodafon Smartphone (nem tudom pontosan milyen modell mert most kaptam) telefonom és elfelejtettem a mintáját nem tudom, hogy lehetne megoldani hogy újra használni tudjam. Ötletek?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 28. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Most kaptad, és mindjárt lezártad? Remélem, legközelebb fakockát kérsz...
2017. ápr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt rajta szemelyes dolgom nemtok mindegy neked hogy mikor zarom le?😂😂😂😂
2017. ápr. 28. 14:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Itt mindenkinek tökmindegy, hogy te hogy zárod a telefonod. Inkább azon szokott csodálkozni pár értetlen alak, hogy hogy lehet elfelejteni azt, amit naponta 100x használsz
2017. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Trevor. ***** válasza:

Szerintem te az ujjlenyomatod is elfelejtenéd, ha lenne a telefonon ujjlenyomatolvasó :D


Google fiókkal be tudsz lépni? Ha nem, csak a személyes adatok elvesztésével tudod újra használni a telefont.

2017. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Inkabb ki sem irtam volna a kerdest ;DDD

Mar megoldodott de egy ket dolgot tisztazzunk. Egyszer sem hasznaltam meg kodot csak most ki akartam probalni egyedul ujjlenyomat olvasom van de azt nem hasznalom mert szerintem felesleges. Most az egyszer allitottam be mert ki akartam probalni es kiderult hogy a telefonnal volt vmi problema. Koszonom a velemenyeket nem ezt kerdeztem :)

2017. ápr. 29. 11:19
 6/6 Trevor. ***** válasza:
Az ujjlenyomatolvasó pont hogy sokkal kényelmesebb, mint mintát berajzolni vagy kódot beírni. Lezárt képernyőn csak rárakod az ujjad a leolvasóra és 1-2mp alatt feloldja a telefont.
2017. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!