Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit válasszak ha le szeretném...

Tompadúr kérdése:

Mit válasszak ha le szeretném cserélni a mostani Lumia 730-omat?

Figyelt kérdés

Eléggé sokat rosszalkodik már a jelenlegi telefonom, és érdekelnének javaslatok is új telefonhoz. Én gondoltam maradok a windows phone-nál mert eddig is az volt és ki is néztem már a Lumia 950 XL-t. Erről ha tudnátok tapasztalatokat, véleményt mondani azt megköszönöm. DE vevő vagyok másra is, androidos telefonom is volt és tetszett, de ebből a generációból ez kimaradt.

A válaszaitokat kérlek indokoljátok meg, mert csak nagyon jó érv esetén szeretnék váltani androidra ismét. (U.I.: Kijelző mérete - nagy-, képminőség és kamera minősége számomra fontos)



2017. ápr. 29. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:

iPhone?

Én is Lumia 735ről váltottam. Szép volt,jó volt,stabil meg minden de az alkalmazások hiánya nagyon megőrjített a végére..

2017. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja igen, az iPhone nálam elvi okokból tabulistán van.
2017. ápr. 29. 15:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Xiaomi telefonokat, valamint kínaiakat nézz!

Nem olyan kipróbáltak, de eddig jól mennek, az opcióidnak megfelelnek

(Iphone-ban egyetértünk :)

2017. ápr. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

iPhone... Pfejjj

Én a Huawei-t, Samsungot, Xiaomi-t, vagy a One plus-t ajánlom figyelmedbe.

Ha fontos a design akkor az s7 edge-t vagy az s8 at.

2017. máj. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok még ajanlom figyelmedbe az S7edge 4k kijelzőjét meg kameráját.
2017. máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!