Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia xa vagy Z3 compact...

Sony Xperia xa vagy Z3 compact? Az xa jó mert viszonylag új és gyors meg szép de a Z3 compact vízálló és ez nálam nagy előny és több megapixeles kamera van benne.

Figyelt kérdés

2017. máj. 2. 18:16
 1/4 Sajt hurka xD válasza:
Xa nekem az van és pöpec
2017. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is az teszik jobban de a z3 c. vízálló és kisebb meg megapixelben jobb. Tudom hogy nem az számít de 7 megapixel különbség azért már valami.
2017. máj. 3. 19:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Más kategória a kettő, az XA egy újabb középkategóriás telefon, a Z3 Compact pedig egy régebbi csúcskategória kisebb változata. A kettő közül a Z3 Compact-ot jobban ajánlom, de XA helyett nem az X Compact-ra gondoltál?
2017. máj. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, az xa-rá gondoltam.
2017. máj. 6. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!