Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P10 lite vagy iPhone...

Huawei P10 lite vagy iPhone 6, melyiket javasoljátok?

Figyelt kérdés
iPhone 5S volt az előző telóm, de volt nálam p9 lite is, az 5s is piszok gyors volt még mindig a 6 is az, hiába 2014es, p10 lite javára a akksi és a gyorstölés húzza a mérleget, az i6-hoz pedig maga az iOS, bár nem tudom iOS11-el milyen lesz már

2017. máj. 2. 19:22
 1/4 bartfai7 válasza:

Sokan mondják hogy pont az iPhone 6 a rossz... szerintem jó,haveromnak az van és elégedett vele. Huawei p10 is jó. nézz utána hogy melyiknek mi az előnye hátránya. melyik mit tud

én iphone-t ajánlom

2017. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
P10 lite
2017. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
P10 lite
2017. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor már egy 6s. Nekem 6s van, anyukámnak p10 lite, szerintem az enyém jóval jobb, mint az. Sokan mondják gyorsan merül, nekem kibírja azt az egy napot, amit végignyomkodom, játszok rajta. 1-2 óra alatt feltölt.

Egyébként ezelőtt én Android párti voltam, sokan próbáltak győzködni, hogy térjek át apple-re, nehezen, de vettem egy 6s-t és nem bántam meg. Van ismerősőm huaweivel, samsung s7-s8al, sony-val, nekem is volt samsung, sony, de eddig ez fogott meg a legjobban. Nem csak rendszer miatt, kamerában sem és akkuban sem a legutolsó!

2017. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!