Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G3 készülékről készülök...

LG G3 készülékről készülök iPhone-ra váltani, melyik modelt javasoljátok?

Figyelt kérdés

2017. jan. 11. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Iphone7, Iphone7 plust nem ajánlom mert kamerájukkal probléma van.
2017. jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem írsz keretet, akkor természetesen a legújabbat. A 7 Plust. Nem hallottam róla hogy baj lenne a kamerájukkal, de ha harveres akkor reklamálhatod, ha meg szoftveres akkor előbb-utóbb orvosolják. És inkább legyen valami kis baj a kamerával, mint az aksival (6-os széria). Egyébként ha számít az ár, akkor valamit 5S-től felfele.
2017. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


En itt olvastam.

2017. jan. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Plus-t semmiképp nem szeretnék, mert a G3-nál kisebb telefonra vágyom. :)

6, 6S, 7 között gondolkodok, csak nem tudom jelenleg ár érték arányban melyikre érné meg beruházni. (minimum 2 évig szeretném használni, sajnos a G3 másfél év után elkezdett fagyogatni)

2017. jan. 12. 10:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Köbö egy hónapja van iPhone 7-em. Teljesen megfelel bármire, amire egy okostelefon manapság. Persze nem volt olcsó, túl van árazva, bla-bla-bla, de hát az Apple termékek sosem az ellenkezőjéről voltak híresek.
2017. jan. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a méret tényleg nem számít, akkor az SE-t ajánlanám, ár-érték arányra a legjobb, és szerintem még mindig az Apple legszebb telefonja.
2017. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem az SE nem tetszik, se az 5. Inkább 6 vagy 7 :)
2017. jan. 13. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!