Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G4 - PC kapcsolat hiba....

LG G4 - PC kapcsolat hiba. LGE Android MTP Device megoldása?

Figyelt kérdés

Adott egy 1,5 hetes LG G4, amit feldugok PC-re, és az eszközillesztő telepítésénél ezt (LGE Android MTP Device) nem tudja installálni.


Az LG Tech Support csak annyit tudott segíteni, amennyit magamtól is megpróbáltam... USB driver letöltés, stbstb... De semmi eredmény.


Ötlet, hogy hogyan lehetne megoldani?



2017. máj. 3. 16:51
 1/2 Alex Fly ***** válasza:
Másik (lehetőleg alaplapi) USB port, másik kábel? Az LG telefonok kényesek az ilyesmire. Másik gépen működik?
2017. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Másik gépen tökéletes. Másik gépen másik kábellel is tökéletes. Ezen a gépen egyetlen portban sem működik egyetlen kábellel sem :(


Amin túl vagyok: alaplapi összes driver frissítése, Windows Media Center frissítése, összes Windows Update frissítés, LG.com-ról USB driver, sőőőt az LG MTP Device driverét is feltettem.


És banyek semmi...

2017. máj. 5. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!