Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefont...

Szerintetek melyik telefont válasszam? - Doogee X5 Max vagy Doogee X9 mini?

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 19:08
 1/3 Hacky válasza:
Én az X5 max ot választanám, többek közt a 4000mah-es akku miatt. Az X9 mini-nek csak 2000, a 2000 nagyon kevés, tényleg, nagyon. Teljesítményben az X9 mini egy nagyon picit jobb, de nem éreznéd a különbséget szerintem. Mondjuk ha van egy powerbankod akkor az X9 minit vedd mindenképpen, sokkal szebb (meg ugye egy picit erősebb)
2017. máj. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
X5 Max-om van nekem is, de az a 4000mAp nem sok mindenre jó, szerintem szoftverhiba lehet, a fényerő általában a legkisebb fokozaton van, van hogy 10 perc alatt merül 10%-ot, valamikor meg 3 óra alatt egyet sem.
2017. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Erre valamiért mindenki panaszkodik, hogy a 4000mah nem mutatkozik meg a használat során.
2017. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!