Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont akarok venni IPhone...

Telefont akarok venni IPhone 7 32 gb vagy IPhone 6s 32gb melyiket válasszam? Melyik a jobb? ebben kérnék segítséget!

Figyelt kérdés
Kinek melyik jött be jobban? melyik a jobb? mert még nem. Volt Ios em" ezért kérdezem köszönöm a segítséget!

2017. márc. 10. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyire ragaszkodsz a jack-es fülhallgatókhoz? Kb. ennyi a fülönbség, a 7 nem sokat adott a dolgokhoz, de ha van egy jó fülesed vagy éppen már egy kisebb készlet is felhalmozódott és hazsnálni is szeretnéd, akkor felesleges a 7, nem volt nagy lépés a 6s-hez képest, sztem a 8-ra tartogatják a nagy dobást, elvégre 10 éves évforduló..

Viszont ha az ár nem számít (azért a 7 elég dárga és ha már szóba jöhet...) akkor meg megvárnám a 8-at, és van fél éved összespórolni a különbözetet.

2017. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Erősebb és újabb a 7, szóval elég egyértelmű.

Ennek a kérdésnek akkor lett volna értelme, ha 7 32gb/ 6s 64gb-ról lenne szó.

2017. márc. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#1

azért a 7-ben egy négymagos proci van a 6s-ben pedig csak kettő. De tény, hogy a következő generáció az valószínüleg nagyon durva lesz.

2017. márc. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 jogos és a 6s ezért pár tized mp-vel lasabb hozza be a mesengert, és?

Ha meg játék a szempont a 8 és az arra optimalizált játékok fél év mulva olyan szinten le fogják nyomni a 7-et, hogy nem szempont ebben a dilemmában.

2017. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Most, azon, hogy a rendszer nagyobb teljesítményű nem tudom mit lehet vitázni, tény, hogy jól van optimalizálva az iOS, de azért bőven lehetnek különbségek.

A négy magos kiszerelésnél két gyengébb mag is van, ergo energiatakarékosabb, jobb az üzemideje a készüléknek.

A 8al kapcsolatos dolgokat meg felesleges belekeverni, természetes, hogy erősebb és tartósabb lesz, de az a teló jelenleg csak elméleti síkon került bele a felsorolásba, a kettő közül a 7 az erősebb.

2017. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De akkor szerintem IPhone 7 32 gb ot veszek hát én most szeretnék venni nem bírok várni a 7 után meg meg veszem a 8 at ki tudja milyen lesz de akkor 7?
2017. márc. 10. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!