Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonos kérdés!?

Telefonos kérdés!?

Figyelt kérdés

Tudtok ajanlani olyan telefont, amely

-erintokepernyos

-nagyon jo kameras

-gyors

-jol lathatoak a szoveges kepek, pl nem homalyos, hanem olvashato

-legyen egyedi, ne apple

Talan ennyi, ja es neten vegzett munkara alkalmas legyen, tehat fontosak az elobb leirtak!

Ebben a temaban annyira nem vagyok jartas, ezert tettem fel a kerdest.

Ja es az arrol annyit, hogy nyilvan van egy hatar, de azokat majd en kiszurom, ha esetleg nem megfelelo.:)

Elsokorben a listanak megfelelo telefonok erdekelnek.



2017. máj. 4. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Manapság már minden közéskategóriás telefon tudja nyújtani ezeket nem kell különösképpen találgatni esetleg bemesz a Média Markt ba ott tudsz magadnak keresgélni az árak is adottak.
2017. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trevor. ***** válasza:
Ár?
2017. máj. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S7/S7 Edge, Huawei G8, Huawei Mate 8, LG G4, LG V10, Sony Xperia M5 - ezek azok, amik kamerában nagyon jók, a kijelzőjük is FHD vagy QHD, tehát kristálytiszta nagy felbontású, így jól látható minden, és bivalyerős a hardverük, tehát semmi gond, különböző árkategóriában lévő telefonok.
2017. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Aaa koszi a tippeket!

Hat aranylag passzoljon az ar, minoseg egyutt. Tehat egy tultolt telefon nem kene.

De azert ne legyen noname se, ja hat meg dontok.

Koszi!

2017. máj. 4. 21:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha jó ár-érték arányút akarsz, akkor Oneplus 3T. Vagy Xiaomi Redmi Note 4, vagy Mi 5, Huawei P9, Huawei P10. A Galaxy S8 is nagyon jó, sokmindenben talán a legjobb, de szerintem az árával kissé elszáltak. Viszont az S7-et jó szívvel tudom ajánlani, annak most elég jó az ár-érték aránya.
2017. máj. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!