Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet egy telefonos VR-t...

Lehet egy telefonos VR-t oculus riftként használni?

Figyelt kérdés

Lehet vele úgy játszani mint oculus riftben? Forogni meg hasonlók.

Iphone SE



2017. ápr. 10. 15:44
 1/5 A kérdező kommentje:
pl: a VR Box használható lenne. A telefont összelehet kötni a pc-vel?
2017. ápr. 10. 15:56
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:
100%

Egy telefonos VR és egy Oculus/Vive/PSVR olyan viszonyban vannak egymással, mint a telefon és a PC. Valami hasonló, de teljesítményben ég és föld.


Forogni meg hasonlókat lehet, de összetett játékmotort nem tudnak futtatni az idei csúcsmodellek se, és a 120FPS qHD megjelenítéssel is vannak még problémák (ennyi kell a hányingermentes 3D megjelenítéshez).

No meg persze az iPhone SE nem is csúcsmodell, kicsi és nem is mai csirke.

2017. ápr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én úgy értem, hogy a gép futassa a játékot a telefon meg megjeleníti.
2017. ápr. 10. 17:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, eléggé zavaros amit akarsz csinálni egyrészt.

Ha arra gondolsz, hogy PC-ről vetíted a telefonra a játékot, majd azon keresztül a VR eszközben nézed, felejtsd el.

Már csak az is bonyolultabbá teszi a dolgot, hogy IOS rendszerre akarod "vetíteni" a képet.

Másrészt pedig amit előttem is írt az előző hozzászóló, QHD felbontás a minimum, ezen a felbontáson már tűrhető.

2017. ápr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg lehet oldani, de az Iphone SE kijelzője nem alkalmas rá. Kicsi, és kevés a pixelszáma.


Én még Sony Xperia Z3-al csináltam, Trinus Vr programmal, de még ott sem volt igazán jó érzés, hányingeres volt :D Akkor mi lenne egy SE-vel? Z3-nak 5,2inch fullhd, SE meg 4,0 inch és még a sima HD felbontást sem éri el.

2017. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!