Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a rozéarany...

Szerintetek a rozéarany iPhone SE az b*zis?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok és nővérem után nekem is nagyon megtetszett a rozéarany színű iPhone SE, viszont nem vagyok benne biztos hogy nem ad nemi identitásomban való kételkedésre okot egy ilyen színű készülék. Érdekelne más emberek tanácsa ezzel kapcsolatban.

2017. máj. 5. 21:41
 1/7 anonim válasza:
100%
Ember... Az csak egy telefon.. :D
2017. máj. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szoknyát és magas sarkút veszel fel hozzá, akkor igen.
2017. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Trevor. ***** válasza:
52%
Szubjektív, de szerintem az.
2017. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
9%
Na és a Samsung buzís?
2017. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező: Szerintem vegyél arany színüben. Az teljesen unisex. Vannak tokok is amivel "átalakíthatod" rosegold-á.
2017. máj. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki egy telefon színével kapcsolatban kételkedne a nemi identitásodban (vagy máséban), azt kezeltetni kellene.
2017. máj. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért hogyha mondjuk egy okosórát veszel rózsaszínben akkor te abban nem kételkedsz a színe miatt hogy olyan-e. Ezzel az erővel hercegnőnek is öltözhetsz mint TheRock ugyanúgy férfiasnak fogsz kinézni utolsó.
2017. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!