Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet valamilyen baja a...

Lehet valamilyen baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! iPhone 6S telefonom van, és nagyon vigyázok rá mert sokat gyűjtöttem rá és nagyon szeretem. Fél éve van meg

Azonban tegnap este nagyon rosszul éreztem magam és nem tudtam elaludni, gondoltam nézek YouTube videókat. Belealudtam a videónézésbe olyan 1 óra körül, és úgyfelejtettem a telefonom, reggel 7-kor megébredtem és még mindig ment a videó, egy hatalmas lejátszási listát végigjátszva.

Szerintetek lehet ebből problémája a telefonnak? Eddig nem vettem észre semmit, azóta eltelt 1 óra. Köszönöm szépen a válaszokat!



2017. máj. 6. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen szoftveres hiba nem keletkezik egy ilyen során, viszont fontos lenne megemlíteni, hogy dőlt, vagyis teljes képernyőn, vagy csak álló helyzetbe ment éjszaka a YouTube, mert ha a pixelek nem frissültek és ennyi időn keresztül ugyanazt a pl fehér színt mutatták, akkor esetleg előfordulhat egy 'burn-in', vagyis képernyőkiégés. Ez ebben a helyzetben annyit jelent, hogy talán a folyamatosan fehéret mutató pixelek most fakóbbak, mint a folyamatosan feketét mutatóak, hisz hat óra alatt nem történhet komoly változás. Ajánlom, hogy ellenőrizd a tiszta piros, zöld, és kék színek megjelenését az egész képernyőn.
2017. máj. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A telefon felforrósodothatott ha ennyi ideig ment. Szóval szerintem egy ideig hagyjad amíg le nem hűl.
2017. máj. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettő választ. Anyukámnak SE telefonja van, az #1 válaszadó tanácsára megnyitottam azonos alkalmazásokat, meg mindenfèlét, és külömbséget nem látok.
2017. máj. 6. 08:21
 4/4 anonim ***** válasza:

szerencsére lcd esetén több hónap alatt tud beleégni, ezért képtelenség hogy baja legyen 1 éjszakára.

A legjobb példa a 10 éves céges monitorok a windows start menü napi 10 órát vlagit minden nap, semmi baja se lesz.

az hogy működik se baj, nekem a pcm 5 éve nem volt kikapcsolva amit szervernek hasznalok, 5 év még nem a világ, így te a 8 órád is egy vicc

2017. máj. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!