Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 4G képes SIM-re váltanék....

4G képes SIM-re váltanék. Lehet problémám net és telefonálás közben?

Figyelt kérdés

Galaxy S5-öm van. Telefon beállításainál ez van:

LTE/3G/2G (automatikus átkapcsolás)


Szóval, ha olyan helyen vagyok, ahol nincs 4G lefedettség, akkor is tudom használni a 2G hálózatot mobil netezésre és telefonálásra?


Ugye nem használ több adatforgalmat a hálózati adatforgalom? Mert nem szeretném, hogy a havi adatkeretem hamarabb elfogyjon csak azért mert LTE-t használok :)


köszi



2017. máj. 6. 08:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval, ha olyan helyen vagyok, ahol nincs 4G lefedettség, akkor is tudom használni a 2G hálózatot mobil netezésre és telefonálásra? "

Nyilván. 4G-n amúgy nincsen hagyományos hanghívás. Ha telefonálsz, akkor automatikusan átvált 2G-re vagy 3G-re a készülék.


"Ugye nem használ több adatforgalmat a hálózati adatforgalom?"

Mivel gyorsabb, ezért de, időegység alatt több adatforgalmat bonyolít.

Ha adott adatmennyiséget töltesz le, akkor nyilván mindegy, hogy ezt 3g-n vagy 4g-n teszed. De mondjuk youtube-szörföléssel a gyorsabb kapcsolat miatt hajlamosabb lehetsz gyorsabban elhasználni a keretedet.

2017. máj. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!