Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Már vagy 10éve használom de...

Már vagy 10éve használom de nem tudom hogy kitől kaptam? Hogyan tudnám meg hogy ki volt az eredeti gazdája?

Figyelt kérdés
A kis unokámnak adta valaki az apján keresztül és ezzel játszott majd ő nekem adta.Most adategyeztetésre kellene menni de nincs adatom semmiről pl jelszó név stb.Az apja nem emlékszik hogy ki volt az adományozó már 12 éve használom.Telenoros vagyok és kártyás.
2017. máj. 6. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Pontosan mégis miről van szó? Max nem mész el, a kártyád eldobod, és veszel egy másikat a nevedre.
2017. máj. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, mi se tudtuk kié volt anno, bemész igazolod magad és átírják a nevedre... telefont sim kártyával vidd magaddal.. (bocsánat a tegezésért így egyszerűbb volt(
2017. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kártyámon van annyi pénz feltöltve hogy nem akarom eldobni.2.egyeztetéskor megtudják mondani hogy kié volt ez a szám?Nincs semmi titkolni valóm hogy most ez után érdeklődök nehogy valaki félre értse azért kutatok hogy ha nem tudom egyeztetni akkor úgyis adnak egy másik kártyát de a pénzem elveszik.Nem sokat használom így évente kellett rátölteni és így sok pénz össze gyűlt.
2017. máj. 6. 20:48
 4/5 A kérdező kommentje:
2/3.Köszönöm a biztató választ!Remélem hogy a tapasztalatod szerint nekem is át írják a nevemre bocs hogy vissza tegeztelek ez így fer és semmi gond.
2017. máj. 6. 20:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt is szerepel az átírás, de hívd a telefonos ügyfélszolgálatot, segíteni fognak a teendőkkel:


"Mi történik, ha nem egyeznek az adatok?

Új előfizetői szerződést kötünk veled, és a nevedre kerül a SIM-kártyád, vagy a kártya használójaként rögzítünk, de ebben az esetben a SIM kártya tulajdonosának is jelen kell lennie, és el kell végeznie az adategyeztetést."


[link]

2017. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!