Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kicserélik T Homenál Iphone 6S?

Kicserélik T Homenál Iphone 6S?

Figyelt kérdés
Tegnap le ejtettem a betonra A telefonom és sajna leverődött az alja 2helyen is csúnya lett nagyon kivagyok miatta. T home készülék csere? Készülék biztositás nincs rá. Csak az alap t home garancia ugy hogy nem tudom most ki e cserélnék
2017. máj. 6. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy cserélik
2017. máj. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
értem de ha megkötöm rá a készülék biztositást? Vagy befizetek készülék csereért lehetséges?
2017. máj. 6. 23:17
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én abszolút megértem az aggodalmad, hisz egy elég nagy kár keletkezhetett.

De egy ilyen bugyuta gondolkodásmenetet.. Mégis hogy tudnál rá kötni biztosítást a hiba forrása után?!

2017. máj. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetséges, keszülék garancia az a keszülek meghibásodásara van, es n a T-Home intézi, hanem szakszerviz.

Biztosítast kössél oersz, de az ezt mar nem fedezi.

2017. máj. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor semilyen mód nincsen hogy új készülékem legyen? Akkor most hogy van ez a t homnál? Ha valakinek összetörik a kijelző pl
2017. máj. 6. 23:28
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

De lehet, ha veszel új telefont....

Ha lett volna keszülekbiztosítasod, akkor megpróbálták volna megcsinalni, ha nem tudták volna akkor cserélik.

2017. máj. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
értem annyira nem látszik csak ha közelebbről megnézik. Esetleg nem tudom már rá megkotni a biztositást?
2017. máj. 6. 23:50
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél értetlen....

De tudsz rá kötni, de ez a biztosítás ezt a kárt már bem fedezi.

2017. máj. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Értem. A ház levan percenve hat nem valami szép. Akkor igy fog maradni örökre vagy mi? Nagyon kiakasztó egy ilyen drága telefonnál még a kedvem is elmegy tőle
2017. máj. 6. 23:54
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Te döntöttél úgy, hogy drága telefont veszel, nem kötelezett rá senki. Nem cserélik ki. Illetve te magad kicseréltetheted, de azt persze ki is kell fizetned.

Ez van, legközelebb ha veszel telefont, köss rá biztosítást, mert ilyen dolgok előfordulhatnak akkor is valamilyen baleset során, ha amúgy nagyon vigyázol rá. Az én 6S-emnek a kijelzője tört be. Nem az én hibám volt, de ehhez semmi köze sem a boltnak, sem az Apple-nek. Vicces is lenne, ha ilyesmi miatt kicserélnék a telefont. Gondolj már bele, ember, ha így lenne, akkor a garancia lejárta előtt mindenki földhöz vágná a telefonját, hogy kapjon egy újat ingyen. :D Majdnem meg is érné nekik, nyilván.

2017. máj. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!