Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vernee Thor vagy Xiaomi Redmi...

Vernee Thor vagy Xiaomi Redmi 4A Pro?

Figyelt kérdés

Árban kb. hasonló a két telefon.


Xiaomi Redmi 4A Pro

[link]


Vernee Thor

[link]


Elsősorban filmet szeretnék majd nézni rajta. (ha meglesz)


Fontos lenne, hogy az aksi vajon meddig bírja?

Véleményekre lennék kíváncsi melyik a kettő közűl?



2017. máj. 7. 04:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem Vernee van,szeretem,bejon.Viszont filmet pont nemnezek rajta.Arra ottvan az olcso kis tabletem...
2017. máj. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Vernee Thor-om van és hatalmas csalódás volt. Recseg-ropog mindenhol, rendszeresen jár vissza a szervízbe, mert mindig tönkremegy rajta valami.
2017. máj. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés el van döntve: a Thor már kifutott telefon az EUstock-nál (nem árulják)
2017. máj. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Neked is azt tudom tanácsolni, hogy vegyél tabletet:

[link]

2017. máj. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2. es,érdekes nekem semmi bajom nem volt még vele,lekopogom...

Sőt, még a 27 éves fiam is dícsérte,(ami nagy szó)hogy ár érték arányban megérte nagyon, nem sokkal gyengébb mint az övé,pedig az jó drága volt...


A másikról nem tudok véleményt mondani.

Nekem bevált hálistennek.

Utolsó, én is a tabletet írtam filmezésre...:)

2017. máj. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Trevor. ***** válasza:
Hardverben erősebb kicsit a Thor, viszont ha stabilabb működésű telefon kell, akkor a Redmi 4A.
2017. máj. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget , a válaszokat.Bevallom egy kicsivel jobban tetszik a Redmi.
2017. máj. 7. 19:51
 8/10 A kérdező kommentje:

Sajnos tapasztalat hiányában vagyok ,csak azt írom amit máshol olvastam , hogy a Xiaomi Redmi valamivel jobban bírja az aksija. Talán a mobilarénában láttam.


@ Trevor azat hiszem a stabilabb működés felé hajlok jelenleg.

2017. máj. 7. 20:03
 9/10 Trevor. ***** válasza:

Thor akksija 2800mAh, Redmi 4A 3120mAh.

Nekem Xiaomi telefonom van (Redmi 4 Prime) és szeretem, jól össze van rakva és az ára is jó.

Ha neked elég 2GB ram (nekem kevés lenne), akkor a Redmi 4A-t ajánlom. Vernee egy feltörekvő márka, míg a Xiaomi egy régebbi és sokkal nagyobb gyártó. De mindkét telefon jó választás.

2017. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm kedves Trevor.
2017. máj. 7. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!