Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem érzékeli a gép a...

Miért nem érzékeli a gép a telefont USB-n keresztül?

Figyelt kérdés

Hiába kötöm össze a telefont (Lg G3 Android 6.0) a géppel (Windows 10), azon kívül hogy elkezd tölteni nem történik semmi. Eddig megjelent a telefonon az értesítés, hogy mit szeretnék csinálni a kapcsolattal. Próbáltam másik kábellel és egy G4-l is, azzal is ugyan ez a helyzet.

Megpróbáltam Lg PC suiton keresztül, de ott is azt írja az útmutatóban, hogy a telefonnak meg kellene kérdeznie hogy milyen típusú kapcsolatot szeretnék.



2017. máj. 8. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
állítsd MTP-re, indítsd újra a windowst, nézd meg nincs-e valami tűzfal program ami blokkolja.
2017. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ÉS hol tudom átállítani? Mert pont azt a beállítást nem találom (az MTP-t).

Eddig akkor dobta fel, amikor csatlakoztattam, de most azon kívül hogy elkezd tölteni, semmi nem történik.

2017. máj. 8. 18:49
 3/3 A kérdező kommentje:

Közben megoldódott.

Eszközkezelőben újra kellett rakni a mobil usb illesztőjét.

2017. máj. 8. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!