Semcy3 kérdése:

Mi okozhatta ezt?

Figyelt kérdés
Minden képem a memóriakártyámon volt, és egyszercsak kiírta, hogy "az SD-kártya megsérült", és utána minden letőrlődött. Nagyon megijedtem, mert nagyon sokat jelentettek nekem azok a képek. Az egyik barátnőm azt mondta, hogy neki is volt ilyen, de miután gyárilag visszaállította minden képe visszajött. Úgyhogy én is visszaállítottam(ezalatt az SD-kártyát és a SIM-kártyát kivettem), de utána se jöttek vissza a képek. Nem tudom, hogy a telefonommal vagy az SD-kártyával van-e a baj, de mióta ez megtörtént, a telefonom alig fogja a térerőt, sokszor van,amikor nem is fogja. Páran azt mondták, hogy nem az SD-kártya sérült meg, hanem vírus okozta ezt az egészet. Én ezt nem tudom megítélni, mert nagyon nem értek ehhez. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mi okozhatta ezt, illetve vissza tudnám valahogy " teremteni" a képeimet? Nagyon fontos lenne, mert azok a képek tényleg nagyon sokat jelentenek nekem. Nem csak képek, hanem inkább emlékek.

2017. máj. 8. 20:51
 1/1 Alex Fly ***** válasza:

Ennyiből aztán sokat lehet tudni...

A kártyát próbáltad PC-ben, hogy az mit lát rajta? Esetleg a telefont másik SD kártyával?

Ha tényleg a memóriakártyád döglött meg, akkor a képeidet a felhőben levő biztonsági mentésből tudod visszaállítani -ha be volt kapcsolva (gdrive, dropbox, googkle fotók, stb.). Amennyiben nem, akkkor ez egy jó lecke volt, hogy megtanuld: a fontos adataidról mindig legyen biztonsági mentésed.

2017. máj. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!