Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a Huawei P9-nél...

Hogyan tudom a Huawei P9-nél (vissza) állítani a zárképernyő hátterének a váltakozását?

Figyelt kérdés

Eddig úgy volt, hogy ha megnyomtam a power gombot, akkor bejött egy kép, aztán ha még egyszer megnyomtam, akkor más egy másik jelent meg. Ezek a gépek gyárilag a telefonon voltak, ismétlődtek és automatikusan így volt beállítva.

A lényeg, hogy elállítottam és most már csak egy képet mutat, de én azt szeretném, ha ki tudnám választni, milyen képeket váltogasson. Olyan opciót találtam, hogy időközönként váltogatja, de én azt szeretném, ha minden egyes gombnyomásnál más jelenjen meg.



2017. máj. 9. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az alap témát kellene visszaállítanod.

2017. máj. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megnéztem, most már jó, de még mindig nem tudok saját képeket beállítani.
2017. máj. 9. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Lezárt képernyőnél "húzd fel" a menüt és ott a boritók lehetőségben tudsz hozzáadni.

2017. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!