Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia X vagy Huawei P10...

Sony Xperia X vagy Huawei P10 Lite?

Figyelt kérdés
Eddig csak SonyEricsson és Sony telóim voltak (ezek előtt a legelső telóm egy Siemens C25 volt meg után volt.még egy Nokia 3210-em), de az M4 Aqua nem győzött meg legutóbb ezért megfordult a fejemben, hogy más irányba tekintsek. Nos?
2017. máj. 9. 21:04
 1/9 anonim válasza:
91%
Huawaii
2017. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
44%
*ei
2017. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen, a Huawei eléggé stabil, megbízható, minőségi márka (tapasztalat), a Sony viszont eléggé visszaesett, kb. 2 éve nem csinál olyan telefonokat, amik ténylegesen ott lennének bármelyik árkategória élvonalában! És itt is ha rendesen összehasonlítod őket, láthatod, hogy a P10 mennyire legyalázza az Xperia X-et!
2017. máj. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
mindenképpen a huawei,sonyt a z2 óta nem szabad venni,szerintem azóta csak szemetet gyárt.
2017. máj. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, "sajnos" igazatok van, minden kifogással egyet tudok érteni. Azt hiszem véget ér a Sony éra nálam (is). :)
2017. máj. 10. 01:26
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Na hát akkor mindezekre rá cáfolnék bár a huawei is nagyon jo telefon lett, de nekem speciál pont sony xperia X telefonom van kb 4 hónapja már és tökéletesen működik gyórs nagyon szép képeket készít még vak sötétben is,és minden játékot tökéletesen visz csak dícsérni tudom
2017. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát erős a dilemma. Nagyjából minden Sonymmal elégedett voltam eddig, a kedvencem az M volt, épp ezért maradtam a szériánál, és M4 Aqua lett a következő. Ebből rögtön 2 darab, mert a fiam is arra voksolt... A 4. napon (!!) mindkettő beadta a kulcsot. Visszavittem őket (ott is néztek), persze pont kicsúsztak a 72 órából, így szervizbe ment mindkettő. A szerviz több, mint 1 hónapig ült rajtuk, írtam levelet a Sonynak, hogy ez nem biztos, hogy jó ötlet egy 10 éve márka hű ügyfélnél, pláne, hogy 2 azonos készülékről van szó. Már másnap visszajött a szervizből mindkettő - hozzájuk sem nyúltak a rendelkezésükre álló idő alatt, így végül a Sony engedélyével cserélve lett mindkettő. Összességében nem rossz készülékek, de a belső tárhely az szégyen gyalázat (különösen a használható szabad tárhely mennyisége), engem még annyira nem is zavart, de a fiam többet várt, úgy egészében ettől a készüléktől. Ami azt illeti pár hónapra rá a fiamé megint bekrepált, ha bekapcsolja a mikrofon zajszűrést, akkor megnémul a mikrofonja, amúgy jó, csak ha zajos helyen van, akkor a zajokat jobban hallja a másik fél, mint őt magát... Okulva a szerviztapasztalatokból azt mondta ne küldjük sehova, inkább vett egy bluetooth headset-et, azzal használja, ha beszélni akar gyakorlatilag másfél éve, LOL. Ami azt illeti az enyémnek meg mániája, hogy elfelejt ébreszteni... A feleségem Samuja is be van állítva, ha korán kelek, 10-ből 7-szer (!) biztos, hogy az kelt fel, ilyenkor ránézek az M4-emre, és amint feloldom a képernyőzárat már neki is áll ébreszteni....... LOL2. Ez persze szoftveres hiba gyanítom, a fiam mikrofon problémája viszont valami vezérlési hiba lehet, de mint mondtam, a szervizt inkább kihagynánk. Ezek az előzmények, amik elgondolkodtattak azon, hogy meg kellene próbálnom egy másik gyártó termékét is, de tény, hogy az Xperia X tetszik, ezért is nehéz döntenem. Üdv.
2017. máj. 11. 18:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, tapasztalatom ugyan nincs Sony-val, viszont olvastam néhány fórumot, ahol típustól függetlenül sokan panaszkodnak a szoftveres hibákra! Manapság a Sony telefonok legjobb tulajdonsága a csúcskészülékekben lévő 820-as (vagy afölötti) Snapdragon processzor és az M5 kamerája, de azon kívül...
2017. máj. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kettő közül a Huaweit venném. Sonyval nincs jó tapasztalatom. Valahogy nem nekem találták ki. Jelenleg Huawei P9-et hasznélok. Jó ez, meg elég jól testreszabható, felhasználóbarát, jó fényképezővel, de messze nem áll olyan közel a szivemhez, mint a Samsung, amiről váltottam (Galaxy S7 volt). Nagyon sokmindent hiányolok, amit a Samsung tudott (jobb kamera főleg sötétben, gyorsabban csatlakozik a wifihez, meg úgy nagyjából mindent gyorsabban csinál. Ezenkívül hiányzik a gyorstöltés, a szebb kijelző, meg azok az apróságok, amik Samsungot használva olyan természetesnek tűntek, hogy fel se tűntek, csak most kezdnek hiányozni. Például ha a névjegyzékben valaki nevét balra húzom, SMS. Jobbra húzva hívom.

Az ujjlenyomat olvasó is praktikusabb volt a home gombba építve. Nem kellett felemelnem az asztalrol a készüléket ahhoz hogy feloldjam. Az Always ON funkció is jópofa, most is van hogy rápillantok a telefonra az idő után érdeklődve, és nem mutat semmit... )

Samsung Galaxy A3 vagy A5 2017-en nem gondolkoztál? Állítólag nagyon jó készülékek.

2017. máj. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!