Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valóban nem érdemes Xperiat...

Valóban nem érdemes Xperiat venni?

Figyelt kérdés

Sajnos tönkre ment a telefonom és újat kell vennem. Xperia SP-m volt már 4 éve. Szerettem, meg voltam elégedve vele, nagyobb baj sose volt vele, bírta az aksi is, pofára is esett de nem történt baja, nem lassúlt be. Ezért gondoltam maradok az xperiáknál, de csak rosszat hallok...Sorra viszik vissza őket, hangszóró bajosak, szervízbe kell vinni sokszor( aSP-met sose kellett) stb. Úgyhogy elbizonytalanodtam..Ennyire legyengültek az új szériák?

A Huawei-t ajánlották. Arra nem is érkezett sok panasz. Jobb választás lenne akkor inkább az?



2017. máj. 13. 01:41
 1/2 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Igazából tök véletlenszerű, hogy kinek romlik el és kinek nem.


Xperia inkább az ára miatt nem szokta megérni, mert általában 1-el erősebb kategóriát kapsz más telefonokból ugyanazért a pénzért.

2017. máj. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha szeretted az sp-t nyugodtan vegyel ujra sony-t. A mostani készülékei egyre jobban megérik a régebbiekhez képest. En nekem volt pár sony telom, kifejezetten szerettem őket, igaz most egy iphone-t használok de jobban szerettem mint az iphone-t, de izlesek es pifonok
2017. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!