Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosogép akcio euronics üzletbe...

Mosogép akcio euronics üzletbe? és milyet érdemes venni felültöltös vagy oldal? Milyen árba vannak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez azért sok mindentől is függ.

Mekkora a hely ahova befér, hányan laktok együtt, mi a keret amit ráfordítotok.


Mi 4-en vagyunk, 2 kicsi gyerekkel és sokat mosok, főleg nyáron, a fürdőnk kicsi, de mivel költözés előtt állunk, így ideiglenes helyet kerestünk a gépnek. Egy 5-kg-os felültöltőset cseréltünk le egy 7 kg-os előltölatősre, ez már nem ékszíjas, hanem közvetlen a motor hajtja és nagyon elégedett vagyok vele!!! Naponta minimum megy 1x-2x, elég gyakran 3x, de van hogy 5-6 alkalommal is. Szóval nekünk kellett a nagyobb gép!


Állítólag a felültöltőset jobban meg lehet pakolni és tartósabb is, mert 2 helyen van a felfogatás vagy minek nevezik, nem egy helyen.

2011. szept. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szileva válasza:

Szia!

Hát én biztos nem veszek mégegyszer felültöltőset! Most már 6 éves, de majdnem egészen újkorától bejárja a fürdőszobát.

Akkorákat ugrik, mikor elkezd centrizni, hogy már azon csodálkozom, hogy nem törte össze még a járólapot. Kb.2 hónapja cseréltünk benne lengéscsillapítót, mert állítólag az volt a baja, de nem lett jó így sem. Jön-megy ahogy kedve tartja... Pedig annak idején nem volt egy olcsó 100 ezerért Whirlpool 6. érzék....

Lehet, hogy csak ez az egy, ami engem talált meg, de soha többet... sajna most nincs pénzem másikat venni, pedig már nagyon idegesít..

2011. nov. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!