Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3 minden...

Samsung galaxy s3 minden folyamatot leállit mit tehetek?

Figyelt kérdés
a telefonom samsung galaxy s3 kb 3-4 eves valamiert minden folyamatot lealit,elinditom a telefont es par perc mulva bedobja hogy viber leallt,s jegyzet leallt ha valamit megnyitok kidob es azt irja leall,es a vegen megnyomom a kezdogombot,fekete lesz a kepernyo es azt irja a rendszer leallt a kezdokepernyo leallt es mar ujra tettem a telefont mar az egeszet reseteltem de ezt csinalja meg most is,nem tudom mit csinalhatnek meg vele....nagyon rossz. kerlek segitsetek nagyon fontos lenne.

2017. máj. 15. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáltad már Play Store-ban UNINSTALL-olni a Google-t?
2017. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az hogy kell?
2017. máj. 15. 15:59
 3/8 A kérdező kommentje:
de az a baj nem csak a googles alkalmazason allnak le ha nem ha belemegyek a beallitasokba a beallitasok is leall,belepek es egy par msodperc mulva kiirja hogy beallitasok leall es fekete lesz a kepernyo megint
2017. máj. 15. 16:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem s2-nél a következő oldotta meg ugyanezt a gondot:Először is csináltam egy biztonsági mentést,ezután a számítógépemre letöltöttem a telefon eredeti androidját (samsung galaxy s2-nél android 2.3 kellet,neked samsung galaxy s3-hoz android 4.0 kell.)Ezután letöltöttem az odin 3-at,a pda-ba bemásoltam a romot,a telefont download mode-ba tettem,a számítógéphez csatlakoztattam,megnyomtam a startot,amikor kiírta fent,hogy passz,akkor kihúztam kivettem az akksit,visszaraktam,utána csináltam egy factory data resetet,ezek után regisztráltam az eszközt,és felfrissítettem a legújabb verzióra,nagyjából ennyi.
2017. máj. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Irtam uzenetet,ez nagyon bonyolult szamomra nagyon jolenne ha segitenel fogalmam sincs ezt hogy kell csinalni :D
2017. máj. 16. 02:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Play Áruház -> Keresés: "Google" -> Eltávolítás
2017. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Figyelj megprobalom de nem hiszem ,hogy ez helyre hozna a telefonomat,mondom nem csak googles alkalmazasokat allit le,hane a fenykepezot,akarmit amibe belemeyek,most mar ebreszteni se ebreszt az is leall,sot meg azokis amikbe belese megyek es magatol kiirja hogy leallt.
2017. máj. 16. 11:42
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem is engedi torolni...:(
2017. máj. 16. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!