Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A vesekövem már majdnem kint...

A vesekövem már majdnem kint van, mit tehetek, hogy gyorsítsam a folyamatot?

Figyelt kérdés
2 óra múlva fontos dolgom lenne és jó lenne ha addigra kijönne... Már kézzel ki is tudom tapintani a helyét a kőnek, próbáltam mozgatni de nem igazán sikerült (elég nagynak tűnik, de nem tudom mihez viszonyítani mert ez az első), és nem is mertem nehogy valami baj történjen. Tudok kézzel segíteni rajta, hogy hamarabb kijöjjön?

2012. máj. 4. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Igyál vizet folyamatosan, bár gondolom ezt teszed 0/24-ben.
2012. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, de ballagásra kell mennem nem soká és abba kellett hagynom az ivást mostmár. Nem hiszem hogy kijön addigra... Esetleg tud valaki egy időt mondani hogy kb meddig tarthat amíg kijön?
2012. máj. 4. 11:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Hülyén fog hangzani, de ha nem fáj nagyon, akkor egy kis maszturbálás sokat segíthet a dolgon. Nekem ugyan tapintható méretű nem volt, csupán fájdalmas, de ha már a vége felé jár, akkor egy orgazmus eléggé gyorsan kitaszítja a helyéről. Bár "kézzel segíteni" alatt nem hiszem, hogy ezt értetted :D
2012. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Te ballagsz? Én még akkor sem hagynám abba az ivást, jelezném a tanárnak hogy ez van.

Ha nem te akkor pedig meg fogják érteni a sűrű mosdóba járást.

2012. máj. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem valószínű, hogy meg tudom csinálni, mert hozzáérnék mindig és eléggé fájna. De a ballagás után megpróbálom. Mindenre gondoltam ami segíthet, de legfőképpen arra hogy megpróbálni kívülről elmozdítani.

Nem az én ballagásom lesz, de nem biztos, hogy el tudok menni a mosdóba közben.

2012. máj. 4. 11:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugrálj. Ez nem vicc, a gravitáció segít a kőnek kijönni. Az orvosom is ezt javasolta, amikor nekem volt vesekövem.
2012. máj. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De ez már a péniszemben van. Akkor is segíthet?
2012. máj. 4. 12:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Veszteni valód nincs vele.
2012. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy beszorult? Mióta utoljára mozdult már voltam 4szer 5ször pisilni és nem tűnt fel hogy mozdult volna.
2012. máj. 4. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!