Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire jó a Caterpillar S60...

Mennyire jó a Caterpillar S60 (CAT S60) strapatelefon?

Figyelt kérdés

Gondolkozom egy ilyen cuccon, de szeretnék róla tapasztalatokat olvasni. Tényleg kibírja mindazt, amit a leírásban ígér, illetve amit a tesztek írnak róla? Hardverben mit tud, pl egy hasonló árkategóriájú Sonyhoz, Samsunghoz, Huaweihez képest? Futtatnék rajta mobilos viszonylatban nagyobb kaliberű játékokat is (GTA, Asphalt stb), azokkal gondolom megbírkózik.

Azért néztem ezt a telót, mert a márka jó hírű, de a palettából a leírások alapján ez veszi fel a versenyt más gyártók hardvereivel, és nem kell óvni elvileg, mint a hímestojást (meg mint a nem strapatelefonokat), szóval nem konkrétan az S60 "kuriózuma", a hőkamera az, ami szempont.

Köszönöm a válaszokat.



2017. máj. 17. 09:07
 1/5 Trevor. ***** válasza:

[link]

Asphalt és gta elfut rajta.

2017. máj. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kösz a választ, de csak egy általános "találati listát" dobott a link (de az is lehet, én vagyok hülye, egy "bináris analfabéta" :D)

Főleg a tapasztalati dolgok érdekelnének, nem a tesztelgetős videók.

Kondolok olyanra, hogy mi történt vele, ha valaki pl az alábbiakat "balf@$zkodta" vele:

- leejtette egy létrán állva

- kiejtette az autóból a garázs előtt és átgurult rajta

- ráfolyt olajcserénél a motorolaj a műhelyben

- esetleg sikerült szükséghelyzetben olyanra használni (McGuyver módszerei után szabadon), amire épeszű ember nem is gonolna egy okostelefon esetében

De ment a zöld mancs a válaszra

2017. máj. 17. 10:12
 3/5 anonim ***** válasza:
18%

Te direkt el szeretned rontani es azt akarod hogy kibirja?

Szerintem hulyeseg ilyen "strapatelefon"-t venni. De ez csak az en velemenyem.

2017. máj. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akarja elrontani a bánat, csak érdekel, mennyit bír. Mivel szeretném a 3310 agyonverhetetlenségét, de az okostelefon funkciókról se akarok lemondani. Nyilván nem egy 100-as szöget akarok vele koppanásig beverni, de ne kelljen neki "selyemmel bélelt acéldoboz" se, hogy ne legyen baja.
2017. máj. 17. 14:10
 5/5 anonim válasza:

Januárvan vettem meg az én Cat-em, idáig semmi bajom nem volt vele. Az ütésállóság tökéletes. Viszont tegnap elmentem vele strandra, gondoltam, akkor már kipróbálom milyen képeket csinál víz alatt. Direkt még az 5m-ig vízállósító füleket is feltoltam, hogy biztos ami biztos, ne legyen gáz vele. Még haza sem értem a strandról, már nem kapcsolt be. Bevittem egy helyi szervizbe, ahol javaolsták, hogy keressek szakszervízt, vagy próbálkozzak garanciálisan, mert valószínü zárlatos lett. Hozzáteszem, a max mélység amibe vittem, 2m volt, és max 45 percet használtam, hol vízbe, hol felette. (papírforma szerint 5méteres mélységben 60 percig tökéletesen kell birnia...)


Szóval én most kegyetlen dühös vagyok, és sz_rakodhatok a szervizeléssel...

Hozzáteszem, ahol ma rákérdeztem szervízbe, mondták, hogy nem én vagyok az első.

2017. szept. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!