Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma elejtettem a telefonomat,...

Ma elejtettem a telefonomat, és nem tudom hogy lett-e baja, mert tele van karcokkat az oldalán (mély karcokkal) és nagyon sajnálom, ti ejtettétek már el a telefonotokat? és lett valami baja?

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 20:07
 1/3 Trevor. ***** válasza:

Ha működik és nem tört be a kijelző, akkor komolyabb baja nem lett.


A gombos Nokiámat annyiszor ejtettem már le, hogy kinézetre olyan, mintha fociztak volna vele. Természetesen hibátlanul működik.


Jelenlegi telefonomra vigyázok, tokban van és eddig csak a térdemről és az ágyról csúszott le párszor. Baja nyilván ennyitől nem lett.

2017. máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm megértésed,és segítésed
2017. máj. 17. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindegyiket ejtettem már le.


A nagyon régiekkel csak annyi történt, hogy 3 helyről kellett összeszedni (telefon, fedlap és aksi), a műanyag kijelzők túl kicsik voltak és eleve aksi nélkül olyan könnyű volt a telefon, hogy komolyabb baja nem lehetett.


Később max. egy kis karc a fém kereten, vagy pl. az iPhone 4-esem hátsó üvegének sarkáról lepattant egy kis darab, de szerencsém volt, „pofára” sosem ejtettem, így komolyabb károsodása nem volt. Innentől legalább ezer közül is meg tudtam ismerni, melyik az enyém :-)


De nem jellemző ez az ügyetlenség, általában új korában, egyetlen egyszer szokott velük megtörténni. Ahogy azt Murphy bátyánk előírja...

2017. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!