Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik (volt) a jobb?

Melyik (volt) a jobb?

Figyelt kérdés
A HTC Legend annak idején jobb volt, mint most pl. a Galaxy s8?
2017. máj. 17. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért abban az időben a HTC szerintem a Samsung Galaxy S és az iPhone 4 után jóval elmaradt. Ezzel szemben a mostani S8 az első bluetooth 5-tel rendelkező készülék, brutáljó kamerával, és olyan dizájnal, amihez fogható nincs jelenleg a piacon. Ezenkívül még van pár dolog amit említhetnék. Szóval szerintem most az S8 jóval többet képvisel, mint annakidején a HTC Legend.
2017. máj. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szubjektív. Nekem anno nagyon tetszett a Legend (design és a felülete), bár sosem volt, mert túl drágának találtam, mint Androidos telefont, így inkább egy iPhone 4-est vettem. A Galaxy meg csak egy Galaxy, mindig is az volt, sosem estem tőle hasra (bár volt belőle kettő, de akkor sem). Szóval volt egy szavazat az s8-ra, én adok egyet a Legend-re :-)
2017. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!