Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lassú az s5-ös telefonom?

Miért lassú az s5-ös telefonom?

Figyelt kérdés
Elmúlt 2 éves a telefonom , de interneten nem tölti be az oldalakat , max wifinél sem . Naponta újra indítom , törlöm a gyorsítótárat .Amit lehetett már kártyára másoltam Vírus lenne ? ESET nem jelez semmit . Clean master is van rajta . Belenyúltam a fejlesztői részbe ( buildszám 7x koppintva ) , de az sem segített . Vagy tervezett elavulás ?

2017. máj. 17. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:

már ott kezdődik a gond hogy vmi hülyeség eajta van, de itt rögtön 2


ezek zabálják a memot


fejlesztői módba mit nyúltál bele? tudod hogy az ottani dolgok mire valók?

2017. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A megoldás a gyári adatok visszaállítása és utána semmiféle ramkezelő/gyorsító progi ne használj. Részben lehet tervezett elavulás is, másképp magyaráznám hogy a snapdragon 800-as samu tabomon akad a chrome?
2017. máj. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Csak amit a HVG írt , azt állítottam át . Valami animátor részek , 3 db , 1ről 0.5 re . De szerintem ez csak ujj érzékelést gyorsította . Clean mastert azért töltöttem le mert azt hittem gyorsít valamit . Töröljem azt is meg az eset-et is ? Ha vissza állítom a gyáribeállítást nem vesznek el adatok ?
2017. máj. 18. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!