Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elveszik a telefonszámom...

Elveszik a telefonszámom akkor a facebookba se tudok belépni?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Tmobilos feltöltő kártyám volt de elhagytam pár hete


Adategyeztetésre lenne szükségem de nem tudom megcsinálni és ha elmulasztod vagy eredménytelen az adategyeztetés, úgy az érintett telefonszám megszűnik

Vajon a facebookom is megszűnik ezáltal



2017. máj. 18. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:

A fészbúkra email címmel is be tudsz lépni.

Ha elveszett a kártyád, akkor besétálsz a szolgáltatóhoz és kérsz egy másikat.

2017. máj. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A SIM kártyának nincs köze a facéhoz.
2017. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

E-mail-cím és jelszó, ezekkel tudsz belépni a Facebookodba, a telefonszámnak semmi köze hozzá! A Facebook-nak tökmindegy, hogy milyen eszközről használod, telefon, tablet, vagy PC!

Ez olyan, mint ha azt kérdezted volna, ha valamit elfelejtesz, az a valóságban is megszűnik-e létezni.

2017. máj. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mármint telefon számról vagyok bejelentkezve

Tmobilos feltöltő kártyám van de mivel nem tudok adatott egyeztetni így a telefon számomat megsemmisítik amivel a facera regisztráltam

2017. máj. 22. 02:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem csak email címmel lehet regisztrálni hanem telefonszámmal is
2017. máj. 22. 02:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!