Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az üvegfólia 2 hónap után, az...

Kasz gyu kérdése:

Az üvegfólia 2 hónap után, az egyik sarok felől lassan kezd felválni. Lehet tenni valamit, vagy ezek csak ennyit tudnak?

Figyelt kérdés
2017. máj. 18. 12:27
 1/2 Wadmalac ***** válasza:
100%

Azzal történhetett valami, észrevétlenül valamibe beakadás feltéphette. Vagy alapból levegősen volt feltéve. Én még olyannal nem találkoztam, hogy magától megindulna, de ami kicsit is vissza volt szedve, az már bármilyen disznóságra képes.

Javaslom a cserét.

Közvetlenül Kínából rendelve 500-1500 közt kapható mindenre, nem éri meg sufnituninggal javítgatni.

2017. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Magától nem jön fel. De ha zavarj vegyél másikat(ali,ebay) Nekem innen van és kb 350ft volt és semmi baja
2017. máj. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!