Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy J5 (2016) om...

A samsung galaxy J5 (2016) om beleesett a cwbe mit tegyek?

Figyelt kérdés
Beszaladtam a fürdőszobába kezet mosni és mivel egy elég kicsi fürdőszobánk van egy szerencsétlen fordulás után a telefonom bele esett a cwbe. miest megláttam a dolgot rögtön kivettem a cw ből eszétszedtem (kivettem belőle az akumlátort simkártyát meg a memória kártyát). Emellett a telefont kb 45 fos os szogben megpöntöttem és egy dobozba tettem(azért raktam 45 fokos szögben mert csak alul van csatlakoztatója, itt a töltő és a fülhalgató csatlakoztatójára gondolok). Ezen kivül mit tehetek még? Az a helyzet hogy a szüleimnek nem mertek szólni mert nem rég volt ge yhasonló eset és ott nagyon kiakadtak(ott is ugyan ezzel a telefonnal történt a dolog). Csak reménykedni tudok hogy megjavul. Ha valaki tud segiteni akkor az irjon nagyon sokat segitene.
2017. máj. 18. 14:57
 1/7 A kérdező kommentje:
A helyesirási hibákért bocsánat gépen irtam és hát eléggé siettem.
2017. máj. 18. 14:59
 2/7 anonim válasza:

Rossz hírem van. Amennyiben elázott, semmi képen ne kapcsold be!

El kellene vinni egy komolyabb szervizbe, ahol szétszedik és rendesen kitakarítják.

Lehet, hogy később elindul. Viszont egy ún. oxidáció is, ami egy idő után kinyírja az áramköröket.

Mindenképpen szerviz.

Szerintem.. aztán majd gondolom kapsz még "tedd rizsbe" ötletet is.

2017. máj. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

smartclinic.hu


Őket dicsérik, de nem is olcsó. Esetleg kérdezd meg.. adjanak tanácsot.

2017. máj. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
:( 6000 Ft árlista alapján.. azért kérdezz rá.
2017. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy 24 órát száradt bekapcsoltam és ugy tűnt hogy minden rendben van de egy kis idő után kikapcsolt meg arra lettem figyelmes hogy nem tudtam kioldani a billentyűzárat. Ezzel lehet hogy végleg elcsesztem a telefont? Hamar kapcsoltam be? Tovább kellett volna száritani?
2017. máj. 19. 14:52
 6/7 anonim válasza:

Tökmind1 meddig szárítod.. akkor is oxidálódik..


Lehet, hogy most nyírtad ki.. :(


Szervizbe, de gyorsan... de esélyes, hogy már késő. :(

2017. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amióta az utolsó kommentem volt azóta rendesen működik a telefonom. Egyedül annyi a gond hogy az internetet nem találja meg ha messze van a trutertól az eszköz. Lehet hogy az oxidáció hatására ment benne valami tönktre?
2017. jún. 7. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!