Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Attól, hogy egy amoled kijelző...

Attól, hogy egy amoled kijelző beég, attól még kivállóan fog működni továbbra is?

Figyelt kérdés
Magyarul attól még ugyanúgy fog érzékelni, illetve működni, csak annyi, hogy az a sárga csík ott lesz halványan? Vagy, valamiben gátolja ez a működést hosszú távon? A válaszokat köszönöm.

2017. máj. 19. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Működni fog továbbra is. A beégés nem egy csík a kijelzőn. Nézz utána. De ritkaság, hogy beég. Az Always on funkció okosan át van gondolva. Pár percenként helyet változtat az óra, pont a beégést elkerülendő. 5 évig használtam Note 1-est, nem égett be. Utána még volt 2 Samsungom, szintén nem volt vele gond. Most ki akartam próbálni valami újat, pár napja egy Huaweit használok. De őszintén szólva nem tetszik, úgyhogy jön vissza a Samsung. Nem kell tartanod az amoled beégéstől, kicsi az esélye, hogy megtörténik.
2017. máj. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor az mi amikor egy alig látható halovány sárga csík van a kijelzőn?
2017. máj. 19. 23:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Az beégésnek számít, de elképzelhető, hogy kijavítaható. Ha beírod YouTube-ra 'screen burn fix' akkor kidob pár videót, amiket lejátszva esetleg eltűnik ez a csík, 2-9 órás egy ilyen videó. Ezeknek a lényege, hogy a piros-zöld-kék színeket vibráltatva úgymond visszaugrasztja a pixeleket a normál állásába, ez persze nem garantálható.
2017. máj. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem már elmúlt 3 éves a galaxy tab s em és egyáltalán nem égett még be

Tuti nem ez a baj

2017. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!