Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s5 minim van?

Samsung galaxy s5 minim van?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s5 minim van és olyankérdésem lenne hogy lehet-e olyan hátteret beállítani hogy amikor a kezdőképernyőt csúsztatom, illetve a widgetet, akkor a háttér is csúszik a widgettel együtt. Amikor béállítok egy hátteret nem is engedi teljes egészében a képet beállítani hanem ugye csak egy kisebb részét engedi kijelölni. Nagyon örülnék ha ebben tudna valaki segítséget nyújtani. Köszönöm!
2017. máj. 21. 04:26
 1/4 TR75 ***** válasza:
Nem tudom, hogy van a Samsungnál, valami olyasmit kellene keresned, hogy "Görgethető háttér". Ha a háttérképet választod ki, nem ajánlja fel, hogy fix vagy görgethető legyen?
2017. máj. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi ilyesmit nem találtam, és nem is ajánlja fel. Csak amikor rámegyek hogy háttérkép bejön a háttérkép és hogy ki tudom jelölni melyik része legyen kijelölve, de ez a rész nem teljes egészében a normál kép, ugye nem tudom teljesen kijelölni. :/
2017. máj. 21. 21:57
 3/4 TR75 ***** válasza:

Sajnos nem tudom, hogy van ez a Samsungnál, de biztosan létezik a gördülő háttérkép, mert ez nem telefonfüggő, ha jól tudom.

Mi a helyzet akkor, ha egyszerűen szélesebb területet jelölsz ki?

2017. máj. 22. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A régebbi samsungoknál volt pl.: galaxy young asszem a gingerbreaddel

Valószínűleg kivették az újabbakból...

Kár pedig engem sem zavarna egy ilyen háttérkép

2017. máj. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!