Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikrofon probléma S4?

Mikrofon probléma S4?

Figyelt kérdés

A problèmám az, hogy már jó ideje telefonbeszélgetès közben a telefonom( Samsung S4 ~3éves) kikapcsolja valahogy a mikrofont egy róvid időre, én hallom a másik fèl mit mond, de amit én mondok ö sajnos nem.

Hosszú idő után felfedeztem, ha a kihangosítót be- és kikapcsolom akkor megint 1-2percig jó, emiatt feltètelezem, hogy szoftveres a probléma.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. máj. 21. 17:47
 1/1 anonim válasza:
Nekem is S4-esem van, volt ilyen probléma, de egy szoftverfrissítés után elmúlt. a beállításokban nyomj rá a frissítésre, viszont amennyiben a legfrissebbet használod, akkor mindent ments le a telefonról, és gyári beállítások visszaállítása, és ezután újra ráhúzni a Samsung oldaláról a szoftvert, a legfrissebbet. Ha ez sem, akkor passz...
2017. máj. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!