Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Arrol az adategyeztetesrol...

Arrol az adategyeztetesrol mar mindenkit ertesitettek? Vodafonos vagyok. En meg nem kaptam semmit a vodafontol.

Figyelt kérdés

2017. máj. 22. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Feltöltőkártyás vagy? Miért nem a szolgáltatónál érdeklődsz? Az a biztos.
2017. máj. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Megbocsáss, de az itteni felhasználók, tudhatjuk, hogy mindenkit értesítettek-e?

Csak a feltöltőkártyás ügyfelekre vonatkozik az adategyeztetési kötelezettség. Közülük is azokra, akik akik 2017. január 1-e előtt kötöttek szerződést.

Elég nagy híre van ahhoz, hogy külön értesítés nélkül is megtedd, ha neked, kell.

Az itteni hosszú kérdésedhez képest csak két szót kellett a keresőbe írni: Vodafone adategyeztetés, és rögtön megtaláltam a tudnivalókat: [link]

2017. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy értesítenek mindenkit egyesével.
2017. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Gondolod csak akkor mehetsz ha értesítettek? Jobban jársz ha neki undulsz, mert 1-től nem lesz telszámod
2017. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*indulsz
2017. máj. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
feltoltokartyas vagyok,csak erdekelt hogy kuldenek e sms mindenkinek.az ismerosom t mobilos o kapott uzenetet.kulfoldon vagyok azert tole hallottam csak errol
2017. máj. 22. 11:53
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Június 1.-től online is meg lehet csinálni. Kivárod és értesítés nélkül megoldhatod.
2017. máj. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A T-nél meglehetett már most is online csinálni.
2017. máj. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Csak a T-t, a Blue-t nem.

2017. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!