Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tartozásról szóló üzenetet...

Tartozásról szóló üzenetet kaptam! Elakadtam! Megszűnt jogszviszony. Későn értesítettek?

Figyelt kérdés

Az előző iskolámból (okj képzésre jártam) kiiratkoztam még az első év vége előtt. Ott akkor (és azóta sem) kaptam értesítést semmilyen tartozásról, vagy elkövetkezendő befizetésekről. Azóta viszont én szeptember óta másik intézménybe járok, de a mai napon kaptam egy emailt, a tartozásom rendezése miatt. Körülbelül három hónapnyi tandíjról van szó, ott úgy működött, hogy a befizetett összeg egy részét visszautalták nekünk és valamennyit erzsébet utalványban kaptunk meg. Ez volt az ingyenes állami hely. Teljesen megértem, ha van nem befizetett tartozásom, de mennyire jogszerű, hogy ezt most közlik velem? A tartozásom kiegyenlítésére öt napom van, ami belecsúszik az őszi szünetbe is, tehát nincsen nyitva az ügyintézésük! Eközben kaptam választ de csak ugyanezt ismételték el. Mit tudok tenni ebben a helyzetben? Két napon belül nem tudom rendezni, amíg van náluk ügyintézés, ráadásul ez nekem is tanítási idő, szerintem érthető, hogy nem szeretnék emiatt kimaradni.


Köszönöm, annak aki végigolvasta!



2016. okt. 26. 15:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!